O mnie

..„Moda to zasada, że strój uzupełnia kobietę. Nigdy odwrotnie” Hubert de Givenchy

Moje zetknięcie ze światem koloru i stylizacji, będące zapalnikiem mojej pasji odbyło się kilkanaście lat temu, w pewnej samoobsługowej księgarni. Pierwsza książka dotycząca koloru i makijażu była niezwykle droga jak na zasobność mojego ówczesnego portfela. Wracałam do niej systematycznie, co kilka dni, przeglądając obrazki, z zaciekawieniem analizując treść i porównując w domu, jakie cechy ma moja skóra i jakim typem kolorystycznym jestem. Po kilku miesiącach nazbierałam na nią. Do chwili obecnej stoi dumnie na półce “- jest to “Znajdź Swój Kolor” Christel Buscher.

Kolejne spotkanie z kolorem i makijażem nastąpiło na studiach, gdzie zafascynował mnie świat kosmetyków Artistry. To właśnie na kursie tej marki kosmetycznej zdobyłam swój pierwszy Dyplom. Załapałam bakcyla koloru i potęgi makijażu. Zaczęłam malować z coraz większym rozmachem. Potem kolejne kursy w Akademii Laurel dotyczące makijażu oczu, modelażu twarzy poszerzały moją wiedzę odnośnie mojej pasji.

Zetknięcie z analizą kolorystyczną tym razem w szerszym spektrum, nastąpiło na kolejnym szkoleniu w Akademii Laurel. Od tej chwili w mojej szafie nastała harmonia. Połączenia kolorów, które na pierwszy rzut oka są zupełnie kontrastowe, przy dobraniu ich w odpowiedniej tonacji, nasyceniu, temperaturze dają obraz miły dla oka… Od tej chwili rozpoczęłam również wertowanie książek dotyczących analizy sylwetki, doboru fasonów, możliwości i potęgi kroju.

Dzięki mojej pasji miałam przyjemność malować dla Joko Cosmetics, być wizażystką współpracującą przez długi okres czasu z siecią Drogerie Natura oraz pracować przy sesjach zdjęciowych dla Agencji Modelek. Do chwili obecnej maluję do sesji zdjęciowych dla fotografów, którzy czują subtelność i delikatność podobnie jak ja.

Wielokrotnie prowadziłam szkolenia typu Metamorfozy. Całokształt zmian polegający na dobraniu makijażu, stroju oraz fryzury, stanowił w niektórych przypadkach całkowitą odmianę. Tym samym zapewniałam poczucie szczęścia i radości Paniom, które często zapracowane i zaganiane, pomiędzy domem, rodziną i pracą zapominają o tym, że są kobietami. Dzięki mojej pracy odnajdywały tą zapomnianą cząsteczkę siebie…

Tworząc makijaż nigdy nie zapominam, że kobieta, którą maluję ma się w nim dobrze czuć. To nie jest maska, którą narzucam, daję Ci poczucie piękna i dumy. Po makijażu wyprostujesz się i będziesz o kilka cm wyższa.

Dzięki pracy z kobietami, przy sesjach zdjęciowych, prowadząc szkolenia i metamorfozy, zostałam umieszczona w encyklopedii Who is Who. Dziękuję bardzo za wyróznienie.
 

Zapraszam serdecznie na makijaże ślubne, studniówkowe, na wesele, na poprawę humoru, na wieczory panieńskie, na okazję oraz bez…. Jeśli będziesz chciała możemy również zająć się Twoją szafą, dobrem odpowiednich krojów do sylwetki, kolorystyką ubrań albo nawet wybrać się na zakupy, zarówno kosmetyczne jak i poszaleć w sklepach z ubraniami, niekoniecznie markowymi…

Kosmetyki na których pracuję

Komentarze są wyłączone.