Metamorfozowo

metamorozowoKilka miesięcy temu, na prośbę Roberta Pranagala wzięłam udział w pewnym projekcie. Miał on na celu pobudzenie do aktywności zawodowej bezrobotnych kobiet w wieku 20-40 lat. Kobiety te, miłe sympatyczne nie miały jednak pomysłu na siebie, co chcą robić w życiu.  Projekt socjalny realizowany został w oparciu o prace dyplomową pt.”Idę do pracy” na jednej z lubelskich uczelni. Składał się on z kursu komputerowego,zajęć z aktywnych form poszukiwania zatrudnienia oraz spotkania ze stylistką i metamorfozy w postaci fotografii.

Przeprowadziłam dla dziewczyn wykład dotyczący stylizacji, na co powinny zwracać uwagę analizując swoją sylwetkę oraz jakie podstawowe błędy popełniamy w jej ocenie ( jak wiadomo każda ma za dużą pupę, co jak się okazało jest błędnym stwierdzeniem).  

Tak naprawdę na przygotowanie i realizację tego projektu mieliśmy niewiele czasu, bo jeden dzień zdjęciowy 10-godzin.Wszystkie dziewczyny posiadają małe dzieci, więc zależało im bardzo na tym aby realizacja odbyła się w niedzielę, bo miały z kim zostawić dzieciaczki. Metamorfozę fryzur dokonały stylistki fryzur z Salonu Anny Chołoty. Dziewczyny wyszły zadowolone i uśmiechnięte po czym moje pędzelki poszły w ruch. Sesja zdjęciowa odbywała się sprawnie dzięki Ewie Pranagal, która czuwała nad ustawieniem naszych modelek. Dziewczyny, strasznie się tremowały przed obiektywem, co nie jest dziwne przecież stały przed profesjonalnym obiektywem po raz pierwszy w życiu!

Cały wpis o naszym projekcie znalazł się w Magazynie Lubelskim LAJF i można go zobaczyć tutaj

Otagowany , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

One Response to Metamorfozowo

  1. Maciek mówi:

    Świetna robota!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree