Kto mnie szkolił…

LaurelWiele razy malując otrzymuję od Was pytania gdzie się szkoliłam i co warto wybrać ?

Jak zaczynałam moje makijażowanie, nie było nikogo w Lublinie kto szkolił, no oprócz może szkół kosmetycznych, o ile można powiedzieć, że tam uczą malowania.  Więc udałam się do zaprzyjaźnionego wielkiego miasta nad wielką rzeką do Szkoły która nazywała się Międzynarodowa Akademia Estetyki Laurel.

Na kursach w tej szkole chłonąc wiedzę spędziłam wiele godzin, budowałam swój warsztat pod czujnym okiem Marty Iwańskiej. Od analizy kolorystycznej, poprzez techniki modelażu i kilka kursów makijażu oka.

Marta oprócz szkoleń wizażowych prowadzi bardzo popularnego bloga Dr. MAke up.  Pod jej pędzlem siedzą wszystkie najbardziej znane modowe blogerki od Macademian Girl po  Jess Mercedes.

Myślę, że wybór szkoły wizażu jest bardzo ważny, nie ma co się oszukiwać jeśli stawiamy na kurs na Gruponie wart 49 zł właśnie tyle otrzymamy. Za porządny, uczący podstaw kurs trzeba zapłacić. Ale wiedza jaką otrzymamy pomoże nam przezwyciężyć wszelkie problemy.. zarówno dotyczące kobiet w kwiecie wieku, jak i tymi starszymi, które  też w dniu ślubu córek chciałyby wyglądać pięknie.

Po pewnym czasie sama zaczęłam również sama szkolić moje klientki i pomagać im w odkrywaniu tego co zrobić aby czuły się pięknie. Nie ma nic fajniejszego niż widok w oczach dziewczyny że fajnie wygląda, w okamgnieniu staje się bardziej promienna i zadowolona z siebie…

 

 

 

 

 

 

 

 

Otagowany , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree