VII Eko Piknik Rodzinny Lublin – pokaz mody

Na zakończenie długiego weekendu majowego odbyła się impreza pt. VII Ekopiknik Rodzinny. Na lubelskich błoniach zorganizowany został olbrzymi plac zabaw, na którym dzieciaki mogły się pobawić zabawkami wielkogabarytowymi, pochodzić na szczudłach a nawet z bliska przyjrzeć się egzotycznym zwierzętom. Na zakończenie dwudniowej imprezy odbył się koncert zespołu Budka Suflera.

W dniu 5.05.2013r. odbył się pokaz mody sygnowany logo Recyclingirls. Miałam przyjemność, jako jedna z wizażystek uczestniczyć w tworzeniu makijaży do pokazu mody. Fryzury zostały wykonane przez stylistki z Salonu Pani Anny Chołoty.

Recyclingirls projekt dwóch wspaniałych dziewczyn Anita Kowalczuk-Sobieszczańska i Agnieszka Sałęga to projekt typowo ekologiczny. Tworzenie bazy stroju w większości przypadków odbywa się z materiałów pochodzących z odzysku, tj. folia, papier, korki do butelek, gazety. Ciekawostką jest to, że moja córka Paulinka brała udział w tym pokazie, jako młoda modelka.

 

Otagowany , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

2 Responses to VII Eko Piknik Rodzinny Lublin – pokaz mody

  1. Naprawdę przykro mi się zrobiło czytając Twój komentarz, który zawiera dość mocne i jednoznaczne stwierdzenie „okradziono mnie”

    Z czego Cię okradziono ?

    Zdjęcia są umieszczone za zgodą fotografa i możesz też ich użyć na własnej witrynie. Napisałam w tekście, iż nie byłam jedyną wizażystką i to wystarczy bo jest zgodne z prawdą. Twojego nazwiska natomiast przytaczać nie muszę.

    Myślę, że sobie wszystko wyjaśniłyśmy.

  2. Katarzyna Haponiuk mówi:

    Witaj byłam drugą wizażystka poproszę o udostępnienie tej informacji bo czuje się okradziona Do kilku makijaży mam prawa autorskie Nie byłaś jedyną wizażystką która robiła tam makijaże Nie chodzi o reklamę absolutnie tylko o szczerość Albo usuń wpis Pozdrawiam Katarzyna Haponiuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree