Stylizacja Sylwetki

vogueMagazyny mody, kolorowe obrazki kuszące pięknem nowiutkich rzeczy i ciekawymi stylizacjami. Jednak niewiele kobiet wie, że zadaniem tych gazet nie jest udzielenie porad dotyczących w czym Ci dobrze, lecz pokazanie jakie trendy przyniesie kolejny sezon.

Nasz styl to nie wybiegi i obecne trendy. Ubrania mają możliwość odmiany podejścia do życia, pracy a nawet związku. Sposób w jaki się ubierasz, świadczy o tym, czy jesteś zadowolona ze swojego ciała, a od tego co nosisz, zależy Twoje samopoczucie. Jednak nasz indywidualny styl, bierze się wyłącznie ze znajomości samego siebie.

Stosując proste zasady, o których będę pisać w kolejnych moich wpisach, odnajdziesz najwłaściwsze proporcje i kroje, które stworzą Twoją indywidualną kolekcję.

Niewiele trendów jest trwałych i pozostaje na kilka sezonów, dlatego też warto inwestować większy budżet w rzeczy klasyczne i dobrej jakości dodatki. Kiedyś mówiono, że należy kupować nowe dodatki i komponować z rzeczami z poprzednich trendów. Jest to prawdą… wyłącznie wtedy, kiedy te ubrania są dopasowane do Ciebie i podkreślają zalety Twojej figury. Są tak naprawdę dwa rodzaje odzieży: ta która leży na Tobie dobrze i podkreśla zalety Twojej sylwetki oraz ta która tego warunku nie spełnia.

Istnieje pewne powiedzenie, z którym absolutnie się nie zgodzę: ładnemu we wszystkim ładnie. Po pierwsze piękno rzecz gustu, a po drugie nawet najpiękniejszą kobietę można oszpecić nieodpowiednim fasonem czy kolorem ubrania. Niestety zła długość spódnicy bądź niewłaściwy jej krój mogą zakryć to, co w nas najpiękniejsze.

Postaram się, przedstawić wam podstawy stylizacji sylwetki, ogólne założenia jak się ubierać oraz jak wyeksponować zalety a ukryć wady.

Nawet najsławniejszym zdarzają się wpadki stylizacyjne, na zdjęciach widać, że ubrane są nieodpowiednio. Anne Hathaway ubrała coś dziwnego, zaburzającego totalnie proporcje jej sylwetki, Karolina Szostak wybrała golf pokazujący jej obfity biust i za ciasną spódnicę eksponującą fason jej bielizny. Chloe Sevigny ubrała również nieodpowiednie dessous. Mimo tego, że nałożyła kreację od Proenza Schouler, okazało się to totalnym niewypałem. Przód sukienki z półgolfem bezlitośnie skrócił sylwetkę aktorki i spowodował że wygląda tak, jakby nie miała szyi, natomiast tył… cóż rzec chyba nie wymaga komentarza.


( zdjęcia ze stron: www.fakt pl, www.kozaczek.pl oraz www.justjared.com)

Otagowany , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree