MODOFF FASHION w Lublinie

W dniu 11.05.2013r. odbyła się I edycja MODOFF FASHION w Lublinie.

Wystawiało się na nim wielu zdolnych i kreatywnych projektantów ubrań oraz artystów tworzących ciekawe i nowoczesne dodatki.

Urzekła mnie kolekcja Krysi Zimnickiej, kilkunastoletniej dziewczyny, która potrafi tworzyć niezwykłe ubrania. Pewne delikatności i zwiewności, wykonane z najlepszych materiałów i koronek.

Kolejną marką, która mnie zachwyciła to Wendeker. Piękne torebki z dopracowanymi detalami i wykończeniami. Ekskluzywne materiały, które pięknie błyszczą, dają poczucie elegancji i luksusu.

Inną ciekawą projektantką była Pstra Matrona. Zajmuje się modą recyklingową, a obecne jej projekty tworzone są z męskich krawatów.

Przy okazji mody traktowanej w sposób alternatywny, swój pokaz mody miał też zespół Recyclingirls. Wraz z nimi miałam przyjemność brać udział w imprezie Modoff Fashion, przygotowując modelki na pokaz. Fryzury były stylizowane przez zespół z Salonu Pani Anny Chołoty.

 

enjoy..

Otagowany , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

2 Responses to MODOFF FASHION w Lublinie

  1. Witaj, mam prośbę o nie dublowanie komentarzy. Do Twoich nieuzasadnionych zarzutów odniosłam się odpowiadając na komentarz tutaj:

    http://www.stepkowska.com/2013/12/vii-eko-piknik-rodzinny-lublin-pokaz-mody/

    i nie mam nic więcej do dodania.

    Pozdrawiam.

  2. Katarzyna Haponiuk mówi:

    Witaj byłam drugą wizażystka poproszę o udostępnienie tej informacji bo czuje się okradziona Do kilku makijaży mam prawa autorskie Nie byłaś jedyną wizażystką która robiła tam makijaże Nie chodzi o reklamę absolutnie tylko o szczerość Albo usuń wpis Pozdrawiam Katarzyna Haponiuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree