Krem pod oczy nie oznacza krem pod oczy

Tak sobie myślę, patrząc na nasze ulice i nas opatulonych w przeróżne szaliko/czapko/kurtki, że duuuża ilość kobiet ( i mężczyzn) nie wie jak dbać o skórę twarzy o tej porze roku.

Nasza twarz zasługuje przede wszystkim na dobry krem, nie za lekki, ale też nie bardzo ciężki, bo oprócz niego używamy także makijażu, więc przy użyciu bardzo tłustego wszystko zostawimy na szaliku bądź kołnierzu.

Najważniejszą rzeczą jest to, aby krem zdążył się wchłonąć. Więc wstajemy, otwieramy jedno oko, ogarniamy się, myjemy ząbki i po ząbkach nakładamy krem na twarz, szyję i na skórę wokół oczu. Krem pod oczy jest bardzo ważny, gdyż promieniowanie słoneczne odbite od śniegu jest wyjątkowo mocne. W związku z tym mrużymy oczy i często nawet płaczemy, przez co skóra jest podrażniona i zaczerwieniona.

Moja dobra rada brzmi: to, że na kremie jest napis „Krem pod oczy”, nie znaczy to że używamy go wyłącznie pod oczy, delikatnie oklepujemy skórę naokoło oka, wówczas nasza skóra będzie wyglądała dłużej pięknie i młodo.

Kiedy wklepiemy już krem, idziemy zrobić śniadanie (?), bądź przygotować ubrania na wyjście –> odwieczny dylemat w co się ubrać rozwiąże problem braku czasu na wchłonięcie się kremu. Do makijażu przystępujemy dopiero kiedy, nam się krem wchłonie. Będzie to gwarancją, że nic nie spłynie i makijaż będzie dłużej świeży.
Jeśli jednak użyjemy kremu tłustego i nie zdąży jeszcze dokładnie zostać wchłonięty do pomocy niech nam przyjdzie chusteczka higieniczna, którą delikatnie oklepiemy miejsca tłuste, aby mogła pochłonąć nadmiar produktu.

Później już tylko zostanie wykonanie makijażu…

Dodaj do zakładek permalink.

One Response to Krem pod oczy nie oznacza krem pod oczy

  1. Piece of writing writing is also a excitement, if you be
    familiar with then you can write otherwise it is difficult to write.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree