Z czystej sympatii

Para, do której mam bardzo duży sentyment. Mili, uroczy, sympatyczni, bardzo otwarci i ciepli. Pan Młody miał okazję na ślubie i na sesji zdjęciowej, poznać cudowną moc korygującego makijażu na. Widać to na zdjęciach – piękny mat na jego twarzy. Makijaż Panny Młodej – mocny, wyraźny, z mocno zaznaczonymi policzkami – różem (było: „więcej, dawaj więcej…”) pięknie rzeźbiący kości policzkowe.
Opinia, jaką mi przesłali po makijażach brzmi tak:
„Berta, dziękuję za miłą rozmowę i Twoje cenne rady, za idealny makijaż – doskonale dobrany i trwały oraz, co dla mnie najważniejsze, za kosmetyki, które mnie nie uczuliły. Dziękuję również za mojego męża niedowiarka, który dał się przekonać do tego stopnia, że ponownie oddał się w Twoje ręce przed plenerem. No i za tą 8 rano w sobotę przed sesją – też dziękujemy. Pozdrawiamy serdecznie. Kaśka i Krzysiek”

Otagowany , .Dodaj do zakładek permalink.

One Response to Z czystej sympatii

  1. Malwina mówi:

    Obejrzałam zdjęcia, makijaż wykonany perfekcyjnie, świetnie dobrany do typu urody, autorce gratuluję i serdecznie pozdrawiam, a młodej parze życzę dużo szczęścia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree