Piękna skóra pod makijaż cz. II

Maseczka oczyszczająca pozbawia nadmiaru sebum, wtedy skóra jest pozbawiona ochrony tłuszczowej. Stosując te oba preparaty (peeling i maseczka) jednego dnia/wieczora przed ślubem, możemy doprowadzić, w dniu ślubu, do wystąpienia zaczerwienienia i innych niechcianych niespodzianek. To jest gówna przyczyna dlaczego preparaty takie stosujemy zawsze wieczorem i zawsze w inne dni tygodnia.

Maseczkę nawilżającą stosować należy jak najczęściej.

Po długiej i wykańczającej zimie, kiedy skóra przez wiatr i mróz była przesuszona, konieczny jest czas na odnowę. Pamiętajmy, że wiele z nas pracuje w klimatyzowanych pomieszczeniach, gdzie skóra bez przerwy narażona jest na utratę wilgoci. Oczywiście pić należy wodę ale to nie wystarcza, skóra musi „dostać” też wodę miejscowo, a to można zrobić tylko w postaci kremów i maseczek. Maseczka nawilżająca to nie tylko nawilżanie, jakby się mogło wydawać. To także zmiękczanie martwego naskórka, który w tym stanie o wiele lepiej poddaje się przeznaczonym dla niego zabiegom.

Teraz ważny temat – wiele z was zadaje pytanie czego ja używam lub co polecam.

Od lat jestem fanką marki Artistry, używam jej od lat nastu. Półka cenowa broni się ich wydajnością i co ważniejsze dla wielu – nie spotkałam się z tym, by kogoś uczuliły ! Tylko i wyłącznie w skład wchodzą naturalne składniki czynne. Wiadomo lepiej zadziała witamina E jako wyciąg z rośliny niż witamina E syntetyczna którą otrzymuje się w laboratorium z ropy naftowej … aha witamina E, przypominam, witamina młodości. W ofercie kosmetyków Artistry znajdziemy wszystkie te 3 omawiane produkty, czyli: maseczkę nawilżającą, oczyszczającą i peeling.

Mając dobrze wypielęgnowaną skórę przed ślubem możecie być pewne, że zarówno makijaż jak i nasze samopoczucie będą super. Nawet najpiękniejszy i najbardziej trwały makijaż kiedyś trzeba zmyć i stanąć oko w oko z naszą skórą. Potrafisz przez chwilę wyobrazić sobie jaką poczujesz radość, gdy skóra Twoja będzie … po prostu piękna ? Jednym słowem okres przed ślubem, przed tym jedynym wydarzeniem w Twoim życiu, może być również tym, w którym nabierzesz nowych nawyków i w końcu weźmiesz się ostro za piękno Twojej skóry, którą masz … za darmo !

Otagowany , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree